Abonelik

Abonelik fiyatları nelerdir?

Mevcut abonelik fiyatlarımıza fiyatlar sayfamızdan göz ulaşabilirsiniz. Tavsiye Et programımız kapsamında kendiniz abone olduktan sonra arkadaşlarınıza Kobaküs'ü tavsiye ederek arkadaşlarınızla birlikte bizden 3'er ay kullanım süresi kazanabilirsiniz.

Nasıl abone (ücretli üye) olabilirim?

Kobaküs’e kayıt olarak 15 gün ücretsiz deneme süresinden faydalanabilirsiniz. Deneme süresi sırasında abone olmaya karar verirseniz uygulamanın içinden kredi kartı bilgilerinizi girip paketinizi seçebilirsiniz. Ücretlendirmeniz, deneme süreniz bittikten sonra başlayacaktır. Tüm paketlerde banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Deneme süresi bitiminde herhangi bir paket seçmez ve abone olmazsanız ücretsiz üyeliğiniz sona erer.

Kobaküs abonesi olduğum zaman faturam ne zaman gelecek?

Kobaküs olarak elektronik fatura kullanıcısı olduğumuz için aboneliğinize ait faturanızı elektronik fatura (e-arşiv faturası) olarak hesap sahibinin e-posta adresine gönderiyoruz. Ücretinizi ödemenizi takip eden 7 gün içinde faturanız e-posta adresinize gönderilecektir. E-arşiv faturanızı size gönderdiğimiz e-postanın ekinde .pdf formatında bulabilirsiniz. Bu .pdf dokümanını yazdırarak muhasebe işlemleriniz için kullanabilirsiniz.

Ücretsiz deneme süresi içerisindeyken paket seçersem kredi kartımdan hemen çekim yapılır mı?

Deneme süreniz sırasında kredi kartı bilgilerinizi girip paket seçtiyseniz ödemesi deneme sürenizin bitiminde gerçekleşir.

EFT/Havale ile ödeme yapabilir miyim?

Tüm paketlerde banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Banka havalesini yaptıktan sonra dekontu ve fatura bilgilerinizi iletisim@kobakus.com e-posta adresine göndermeniz yeterli. Paketlerimizin fiyatlarına ve banka bilgilerimize ulaşmak için tıklayın.