Hesapları Bağlama Sürecini Basitleştirin

Finansal hesapların bütünsel bir görünümünü elde etmek ve bir finansal uygulama veya bankacılık hizmetinden tam olarak yararlanmak için, Şirketler her bir hesabı tek tek entegre etme, bakım ve insan maliyetine katlanmak zorunda kalırlar. Ancak şimdi süreci basitleştirmek ve hızlandırmak için bir yol var. Şirketler banka hesaplarını güvenli bir şekilde bağlayabilirler – saniyeler içinde hesaplarını kontrol edebilirler.

İster bilgisayar, ister tablet, ister mobil cihaz olsun, işletmelerin banka hesaplarını tek bir yerde görüntülemelerini ve yönetmelerini kolaylaştırır.

Kobaküs, kullanım kolaylığı, kullanıcıların güvenli bir şekilde hesaplarını tanımlama, doğrulama ve bağlama konusunda yönlendirir. Şirketler, internet bankacılığı giriş bilgilerini kullanmadan direk API yoluyla Kobaküs’e bağlanırlar. Bu sayede sürekli olarak bankacılık şifrenizi girmek zorunda kalmazsınız.

Özellikler

  • Hesaplarınızı güvenli bir şekilde eklemek için kullanıcılara yönlendirme yapar
  • Masaüstü, tablet ve mobil’de görüntüleyebilirsiniz


  • Kullanıcıların, kolaylık sağlamak için sorunsuz bir şekilde hesapları kategorizeleştirmesi, doğrulamasına ve bağlamasına izin verme yeteneği
  • Tek bir girişle tüm bankaları tek bir yerden görüntüleme yeteneği

Kobaküs'ü ücretsiz deneyin

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.