Kobaküs’ü kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Ana sayfada yer alan ÜCRETSİZ DENE butonuna tıklayın. Açılan kayıt formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamayı 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ücretsiz deneme süreniz sırasında veya sonrasında satın almaya karar verirseniz aylık, 3 aylık, 6 aylık, yıllık veya 3 yıllık paketlerimizden birini seçip Kobaküs kullanımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kobaküs’ü hangi bankalar ile entegrelidir?

Kobaküs Türkiye'de bulunan bir çok banka ile entegredir. Akbank, Aktif Bank, Albaraka Türk, Alternatif Bank, Burgan Bank, DenizBank, Fibabanka, FinansBank, Garanti Bankası, HalkBank, HSBC, ICBC, ING Bank, Odeo Bank, Şeker Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye Iş Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Kuveyt Türk Bankası, Vakıf Bank, Vakıf Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası

Üye İşyeri ( POS ) Hareketlerimi görebilir miyim?

Evet. Pos Hareketleriniz için ayrı bir başvuru yaparak tüm pos hareketlerinizi görebilirsiniz.

Deneme süresi boyunca girdiğim veriler, deneme süresi sona erdiğinde silinecek mi?

Hayır, deneme süresi boyunca girdiğiniz veriler deneme sürenizin bitiminde silinmeyecektir. Dilerseniz oluşturduğunuz tüm kayıtları silmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güvenlik gereği sizin silmenize izin vermemekteyiz.

Kullanmak için herhangi bir yatırım gerekiyor mu?

Hayır, Kobaküs bulut tabanlı bir hizmettir, herhangi bir yazılım/donanım yatırımı veya kurulumu gerektirmez. Kayıt sırasında belirlediğiniz e-posta adresi ve şifresiyle kullanıcı girişi yaparak internet erişiminiz olan her yerden hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Kullanmak için özel bir eğitim gerekiyor mu?

Kobaküs herhangi bir internet kullanıcısının sezgisel olarak rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir. Deneme süreniz boyunca Kobaküs'ün sizin için neler yapabileceğini en kısa sürede görmeniz adına sizin için hazırlamış olduğumuz kaynaklara her yerden ulaşılabilir durumdadır.

İhtiyaç durumunda nasıl destek alabilirim?

Müşteri Deneyimi ekibimiz Kobaküs kullanımınız boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yanınızdadır. destek@kobakus.com adresine e-posta göndererek ya da hafta içi 09.30 – 18.00 arası 0 312 499 3695 no’lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Kobaküs'ü internet olmadan kullanabilir miyim?

Kobaküs web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. Kobaküs hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Kobaküs’e girilen veriler bulutta tutulur ve bu verilere şirket yetkilileri tarafından istenilen zaman veya yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla internet erişimi olduğu sürece ulaşılabilir.

Kobaküs ile muhasebe kayıtlarımı da tutabilir miyim?

Kobaküs bir muhasebe programı değildir. Kobaküs'ün amacı finansal veri oluşturma ve organize etme sürecini pratik hale getirip iyileştirerek işletme sahiplerinin finansal yönetimlerini kolayca yapabilmesini sağlamaktır.

Kobaküs’te oluşturduğum faturaların resmi değeri var mıdır?

Kobaküs üzerinde oluşturduğunuz fatura kayıtlarının hiçbir resmi değeri yoktur ancak Kobaküs üzerinden matbu fatura evrağınıza çıktı alarak o evrağı resmileştirebilirsiniz.

Kobaküs’ün akıllı telefon uygulaması bulunuyor mu?

Kobaküs’ün şu an için herhangi bir uygulaması bulunmuyor fakat dilerseniz mobil cihazlarından uygulamaya girerek, cihazlarınızın ana ekranlarına kısayol ekleyebilirsiniz.

Taleplerim Kobaküs Ekibi tarafından nasıl değerlendiriliyor?

Talepleriniz uygulamayı geliştirmemiz açısından çok önemli. Uygulamayı sizlerden gelen talepler doğrultusunda geliştiriyor, gelen talepleri gelme yoğunluğu, sıklığı ve ürün stratejisini göz önünde bulundurarak aralarında önceliklendiriyoruz.