Biz Size Gerekli Olan Tüm Verileri Sağlıyoruz

Kobaküs, bankalarınızı konsolide eden bir platformdur. Kobaküs’ün API bilgisine sahip olan geliştiriciler, yenilikçi finansal çözümlere, uygulamalara ve hizmetlere kolayca adapte olmak için banka hesaplarınızı, vadeli hesaplarınızı, pos hesaplarınızı, kredi ve çek hesaplarınızı ve diğer finansal verileriz dahil olmak üzere daha fazla ihtiyacınız olan veri kaynağına güvenli erişim elde edebilirler.

Kapsamlı ve Doğru Finansal Veriler

Veri sağlama kapasitemizin, kapsamlı veri ayıklamanın ve zenginleştirme uzmanlığının ve muazzam ölçeğin güçlü yanları sayesinde mümkün olan en iyi ve en kapsamlı finansal verileri bankacılık, kredi ve varlık yönetimi arasında sağlıyoruz.

Daha Yapılması Gereken Finansal Veriler

Kobaküs’ün verileri, rakiplerimizden farklı olarak, milyarlarca işlemle rekabet ettiklerinden, eşsiz veri derinliği ve geniş kapsamlı finansal veriler, büyük ölçek, işlem verileri zenginleştirme ve kapsamlı veri bilimi yeteneklerimizden yararlanarak daha fazlasını yapmak için yapılmıştır. Bu derin ve zenginleştirilmiş tüketici verilerine erişim, finansal kurumların çok çeşitli karmaşık kullanım durumları yaratmasını sağlayan birleşik bir API aracılığıyla sağlanmaktadır. Ve verilerimizin büyük ölçekli Kobaküs'ün Veri İstihbaratı, kişiselleştirilmiş ve harekete geçirilebilir bir mali rehberlik sağlamak için kullanılabilecek tahminleri mümkün kılmak için güçlü bir örüntü tanıma ve algılama elde etmektir.

Sonuçta, veri zekası çözümümüz finansal kurumlara ve yenilikçiliğe yenilik yapanların benzersiz ve basitleştirilmiş kişisel deneyimler oluşturmasına yardımcı oluyor.

Güvenlik Standartlarını ve PSD2'yi Koruma Altında İnovasyonu Etkinleştirmek

Kobaküs ayrıca güvenlik, risk ve uyum yönetimi için önde gelen finansal endüstri uygulamalarına da bağlı. Bu, PSD2 gereksinimlerini ve genel olarak entegrasyon kolaylığı sağlayan Açık Bankacılık görevlerini içerir. Kobaküs, tüketicilerle ve finansal verileriyle ilgilenmek için gerekli güvenlik ve risk yönetimi standartlarını takip eder.

Finansal hesapların ve işlemle ilgili mevcut verilerin büyük ölçekte, geliştiriciler için sanal alan test ortamımıza, birleştirilmiş Platform API'simiz, Kobaküs, finansal kurumların ve fintech yenilikçilerinin hız ve çeviklik ile yenilik yapmalarını sağlıyor. Artık, büyüyen iş gereksinimlerinizi kolayca karşılayabilecek bir Platform API'sı ile perakende, zenginlik, borç verme ve diğer çözümler için ihtiyaç duyduğunuz verilere erişmenizi engelleyen hiçbir şey yok.

Kobaküs API Platform

İnovasyonlarınızı bugün güçlendirin ve Geliştirici Portalımızdaki bir sanal alan ortamında kullanıcı dostu dökümanlara, örnek kodlara ve test araçlarına erişin. Platform API'mız çok çeşitli kullanım durumları sağlar.

Veri Toplama: Tüm bankalarınıza gelen hesap hareketlerini, banka bakiyelerini tek bir veri merkezinde toplayarak sizin kendi uygulamalarınıza en basit şekilde aktarılmasını sağlar..

Entegrasyon: Kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve sahtekarlık riskini azaltmak için hesap sahipliğini ve bakiyeleri gerçek zamanlı olarak Logo, SAP vb. ERP ve Muhasebe sistemlerine aktarılmasını sağlar.

Kobaküs'ü ücretsiz deneyin

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.