Veri Analizi ve Ayrıntılı Raporlama

Kobaküs veri analizi, perakende, karar verme, fraud (sahtecilik) azaltma ve daha fazlası gibi çeşitli alanlarda değerli bilgileri ortaya çıkarmak için milyonlarca tanımsız hesaptan anonimleştirilmiş tüketici işlem verilerini kullanarak piyasa araştırma raporları sağlar.

Ayrıca, Şirketler için Kobaküs veri analizi, finansal kurumların önemli iş avantajlarını ortaya çıkarmak ve fırsatları değerlendirmek için gelişmiş analiz araçlarını kolayca uygulamasına yardımcı olur. Bu eşsiz paketi kullanan şirketler, finans durumunu yönetebilecek, büyüme fırsatlarını ve mevcut riskleri belirleyebilecek ve kendi rakiplerine karşı kendilerini kıyaslayabileceklerdir.

Kobaküs veri analizi, müşteri ihtiyaçlarını ve davranışlarını derinlemesine incelemek için yapılan işlemleri ayıklar, zenginleştirir ve açıklığa kavuşturur.

Raporlama ve Analiz

Anlamlı Raporlar

İşletmelerin, banka işlemlerinden müşteri ihtiyaç ve davranışlarına göre anlamlı analizler çıkarın.

İşletmeler İçin Veri Analizi

Müşterileriniz ve rakipleriniz hakkında benzeri görülmemiş bilgileri keşfedin ve büyüme fırsatlarını belirleyin.

Risk Modelleme

Kobaküs tarafından size özel hazırlanmış banka verileri, paralarınızı nasıl yönetip harcadığınıza dair temsili bir bakış açısı sunar.

Tüketici Davranışları

Geleneksel raporların aksine, perakende şirketler için Kobaküs veri analizi, perakende satış verilerinizi raporlayarak işlem yapılabilir hale getirir.

Kobaküs'ü ücretsiz deneyin

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.