Bizimle aynı vizyonu paylaşan İTÜ Çekirdek, ODTÜ Teknokent, Borsa İstanbul, Zemin İstanbul, KoçFinans, Turkcell, Agito, Biznet ve E-Güven'in desteğini almış olmaktan gurur duyuyoruz.

home_betheme_icon_7

$800k

Toplam Yatırım
home_betheme_icon_1

27 Banka

Entegrasyonu
home_betheme_icon_5

32.1M+

Aylık İşlem Sayısı
home_betheme_icon_9 kopya

4s 20dk

Günlük Oturum Süresi

Açık bankacılıkta yeni fırsatları hızla takip edin

Kobaküs ile tüm bankalara anında bağlanın.

Kobaküs, CNN Türk Teknoloji Her Yerde Programında

Kobaküs'ün Avantajlarını Dinleyin
Finansal teknoloji alanında faaliyet gösteren Kobaküs, Endüstri ve Dağıtım’dan Finans’a, Telekomünikasyon’dan Kamu’ya her alandaki kuruluşlara, verim artışı, maliyet tasarrufu ve rekabet avantajı sağlayan, değer yaratan, yenilikçi yüksek teknoloji çözümleri sunar. Kobaküs, ürün ve markadan bağımsız hizmetleriyle danışmanlık-tasarım-uygulama geliştirme-entegrasyon-bakım değer zincirinin tümünü kapsar. Bilgi teknolojileri çözümlerinde anahtar rol oynayan uygulama geliştirme ve entegrasyonundaki gücü, Kobaküs’ün müşterilerinin ihtiyaçlarına birebir cevap veren uçtan uca çözümler oluşturabilen farklı ve etkin bir sistem entegratörü olarak konumlandırmaktadır. Değişik uzmanlıkları bünyesinde toplayan Kobaküs, teknoloji birikimini iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek, iyi yönetilen, hızlı, etkin projeler üretir.

Kobaküs Ekibi

Her zaman müşteri ihtiyaç ve önerilerini iş geliştirme sisteminin odağına alıp birlikte büyümeyi hedefleyen Kobaküs ekibiyle tanışın.

Doğukan Gözeten

CEO


Kayhan Gözeten

Chief Software Architect


Erkin Samut

Product Manager


Umur Çolak

PR & Digital Marketing


Batuhan Ferhat Çifçi

International Operations Coordinator


Burak Kelleroğlu

IOS Developer


Evrim Efe Demir

Sales Specialist


Dilan Doğan

Sales Specialist